Tytuł zastępczy
Powrót na stronę główną

Szkolenia i Seminaria

Lubelska Agencja Ochrony Środowiska S.A. posiada szeroką i ugruntowaną wiedzę w dziedzinie ochrony środowiska. Naszym celem i misją jest poszerzanie świadomości i wiedzy między innymi poprzez świadczenie specjalistycznych usług szkoleniowych oraz organizowanie seminariów. Przekazujemy aktualną wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne w zarządzaniu gospodarką odpadami i ochroną środowiska w firmie. 

NASZE CERTYFIKATY

  • Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością PN-EN ISO9001:2015-10

TEMATYKA SZKOLEŃ

  1. Ochrona środowiska - regulacje prawne
  2. Gospodarka odpadami w przedsiębiorstwie
  3. Obowiązki podmiotów gospodarczych korzystających ze środowiska
  4. Usuwania wyrobów zawierających azbest (szkolenia on-line)

Szkolenia obejmują warsztaty, studia przypadku i symulacje oraz rozwiązywanie zadań w grupach.

Doradztwo i specjalistyczna oferta szkoleń adresowane są zarówno do małych, jak i dużych firm, urzędów, stowarzyszeń i innych instytucji. Prowadzoną działalność charakteryzuje duża elastyczność i natychmiastowa reakcja na zachodzące zmiany w obowiązkach i wymaganiach prawnych wobec firm, a właściwa motywacja i zaangażowanie naszych pracowników w działalność LAOŚ S.A. w szczególności nastawione jest na podejmowanie działań mających na celu zaspokojenie oczekiwań naszych Klientów i budowanie właściwych więzi i satysfakcji ze wzajemnej współpracy.

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra dydaktyczna i specjaliści w zakresie doradztwa w zakresie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, posiadają długoletnie doświadczenie praktyczne i szeroką wiedzę teoretyczną.